Tetovat na berlínské konvenci je velká věc. Několik let jsme se na ni snažili kvalifikovat, ale pořád ne a ne dostat pozvánku. Až letos jsme to konečně prolomili. A posbírali ceny.

Dvě fotky a dost

Na prestižní evropskou Tattoo Convention Berlin není vůbec jednoduché se dostat. Pořadatelé mají na tetovací studia velké nároky a vybírají jen ta nejlepší studia z celé Evropy. Aby se tatér kvalifikoval, může poslat jen dvě nejlepší práce. Žádné kecy, žádné smlouvání. A tak jsme rok za rokem jsme lepší a lepší práce. A letos jsme vyrazili. Z českých studií se do Berlína kromě Hell.cz kvalifikovalo ještě Tribo a opavský Bekus.

Berlínská konvence je super v tom, že je tam obrovská konkurence. Soutěží 180 nejlepších studíí a práce tatérů jsou fakt našláplý“, popisuje šéf Hellu Míla, který tatéry doprovázel.

 

Vedro jako blázen

And what was that like? Challenging. It was just the hottest and ten kilometers around were sold out fans in all the shops. It was a challenge not only for tattoo artists but also for their models. We also got a hefty fine for parking, enjoyed the Superfly Suspension Crew night show and got to know a lot of new interesting tattoo artists and studios. Along with Vienna, it was one of the best conventions I've been on so far.

 

Sbíráme ceny

A musíme se pochválit. Stejně jako každý rok, i letos jsme se účastnili několika tuzemských i zahraničních konvencí. V roce 2015 zatím nebyla zatím jediná, ze které bychom nepřivezli aspoň dvě ceny. Stejně jsme si podmanili i Berlín. Kubo urval 2. místo v kategorii Ornamentic a Nayana vyhrála 3. místo v kategorii Individual. Jsou to zkrátka machři!

 

Tattoo by Kubo | 2. místo v kategorii Ornamentic | Berlín 2015

 

Tattoo by Nayana | 3. místo v kategorii Individual | Berlín 2015