Tetovat na berlínské konvenci je velká věc. Několik let jsme se na ni snažili kvalifikovat, ale pořád ne a ne dostat pozvánku. Až letos jsme to konečně prolomili. A posbírali ceny.

Dvě fotky a dost

Na prestižní evropskou Tattoo Convention Berlin není vůbec jednoduché se dostat. Pořadatelé mají na tetovací studia velké nároky a vybírají jen ta nejlepší studia z celé Evropy. Aby se tatér kvalifikoval, může poslat jen dvě nejlepší práce. Žádné kecy, žádné smlouvání. A tak jsme rok za rokem jsme lepší a lepší práce. A letos jsme vyrazili. Z českých studií se do Berlína kromě Hell.cz kvalifikovalo ještě Tribo a opavský Bekus.

Berlínská konvence je super v tom, že je tam obrovská konkurence. Soutěží 180 nejlepších studíí a práce tatérů jsou fakt našláplý“, popisuje šéf Hellu Míla, který tatéry doprovázel.

 

Vedro jako blázen

A jaké to bylo? Náročné. Zrovna panovala ta největší vedra a deset kilometrů kolem byly ve všech obchodech vyprodané větráky. Byl to záhul nejen pro tatéry ale i jejich modely. Taky jsme dostali mastnou pokutu za parkování, užili si noční show Superfly Suspension Crew a poznali spoustu nových zajímavých tatérů a studií. Spolu s Vídní to byla jedna z nejlepších konvencí, na které jsem zatím byli.

 

Sbíráme ceny

A musíme se pochválit. Stejně jako každý rok, i letos jsme se účastnili několika tuzemských i zahraničních konvencí. V roce 2015 zatím nebyla zatím jediná, ze které bychom nepřivezli aspoň dvě ceny. Stejně jsme si podmanili i Berlín. Kubo urval 2. místo v kategorii Ornamentic a Nayana vyhrála 3. místo v kategorii Individual. Jsou to zkrátka machři!

 

Tattoo by Kubo | 2. místo v kategorii Ornamentic | Berlín 2015

 

Tattoo by Nayana | 3. místo v kategorii Individual | Berlín 2015