Every company has its own culture. Hell, of course, revolves around modifications and hook suspension. During the year we organize suspension workshops for the public, the proceeds of which we send to animal shelters. But as it happens, the blacksmith's mare walks barefoot. We ourselves rarely find time to hang out in peace. That's why at least once a year we organize hell family hangings. And write that this is a parade of unusual curtains!

 

Magický dub

Svoje postřehy z hellího věšení sepsal Míla Bugtcher, který všem viselcům pomáhal nahoru.

Loni jsme totiž objevili nádherné místo v lese, který patří našim přátelům. Tam stojí obrovský strom. Nebo spíš STROM! Tenhle stoletý dub svou majestátností připomíná elfí vesnice v Pánovi Prstenů. Je to přesně ten strom, na kterém chcete viset. I nám na první pohled učaroval.

Our Mascha was the first to hang on it a year ago. Her hanging christened the place and we could then do the first session in a narrow circle. This year we went to the oak for the second time. In addition to the hell family, we also invited a few friends with whom we met at suspension workshops.

 

Míša a Denisa

Po nezbytných montážích přišel na řadu první závěs. Míša s Denisou to vzaly společně. Jejich tandemový závěs můžete omrknout na Instagramu.

__DSC_6948_misadenisa

Agience

Druhým závěsem byl lotos naší fotografky Agience. Hodně se bála a bolest snáší špatně, takže závěs opravdu prožívala a s ní i většina z nás. Tyhle okamžiky jsou to, proč to celé děláme. Lotos sice patří k jednodušším závěsům, ale tím, jak Klaudi bojovala a zvítězila sama nad sebou, byl to jeden z nejlepších závěsů dne.

__DSC_7015_agi

Mirka

Třetí závěs patřil naší piercerce Mirce. Protože šlo o její osobní a důležitý rituál, chtěla použít háky předpichované jehlami. Takové, které se používají jinde ve světě (my jsme pro Hellí věšení vymysleli vlastní typ háků, které jsou šetrnější ke kůži a rány se mnohem rychleji hojí). Když jsem Mirce propichoval kůži na prsou a následně jí do ran zasouval háky, cítil jsem napětí jako už dlouho ne. Překvapila mně doba, po kterou nahoře visela. Já jsem se při závěsu za hrudník začínal dusit už po pár vteřinách, zatímco Mirka visela odhadem přes minutu. Protože kůže na prsou je jemná, obvykle se trhá. Mirce ale nedělalo problém natržené díry na prsou si sama zašila.

__DSC_7056_mir

__DSC_7067_mir

Kryštof

Kryštof je zkušený viselec z workshopů a zkoušel už asi téměř všechno, včetně závěsu za jeden hák uprostřed hrudníku. Masakr! Tentokrát si vymyslel pozici, které přezdívám “sedačka v tramvaji”. Chvíli jsme ladili konstrukci a výsledkem byl pohodlný závěs, vhodný zejména pro poklidnou četbu. Visel tak dlouho, až jsme se rozhodli provaz přivázat ke stromu, aby nás nebolely ruce. Na závěr neodolal a chtěl se ještě pořádně pohoupat v klasickém suicide závěsu.

__DSC_7089_kryš

Pavel

Antichrist curtain belongs to those, at least in my opinion, unpleasant hangs. Four hooks stuck in my calves and hanging upside down doesn't seem like a cool thing to me. Pavel, a frequent participant in hell suspension workshops, nevertheless remained at ease. Only when Kryštof told him a hilarious story of how he had unfastened one leg in tow and the other tore off, did the calm pass him a little. So he preferred not to unfasten his leg, but he still tore himself into two stitches. But that's not something we can't handle in no time.

__DSC_7122_pavel

Adam se špalkem

Adam is a guy I also met at the Hell suspension workshop. From the beginning, he was looking for more demanding hangs and his approach to pain intrigued me a lot. That's why we invited him to our hanging. What he invented this time really interested me a lot. Six hooks in his back, four more from the front, on which he hung his partner, who was hanging behind his back and knees. To make matters worse, she had their ritual log hung in her back on two more hooks, which she carries with her to every workshop. At the end, Adam was still hanging in the vertical chest curtain.

__DSC_7151_adam

Káča

The last curtain was our Káča. It was her first suspension, so she chose the classic suicide. She was slightly stressed about it, the first pull did not fit her very well, so she rested and went upstairs again.

 

A pak už toho bylo dost. Celý tým už bojoval s únavou. Je totiž fakt velký rozdíl pověsit deset lidí na suicide a chystat takovéhle nezvyklé a komplikované chuťovky. Ale bavilo nás to fest. A pak už jsme posedali kolem ohně, povídali, popíjeli a vstřebávali zážitky.