Bonus voucher for piercing with premium jewelry

1,200 incl. VAT

Piercing z Hellu nebolí! Poukaz platí na jakýkoliv piercing včetně nádherného kvalitního atestovaného šperku z řady Hell Premium.

Voucher platí dva roky od data vystavení. Není možné jej vyměnit zpátky za peníze.

You can choose an electronic or printed voucher. The electronic voucher will land in the mail immediately after the payment is credited. You can pick up an elegant printed voucher for free in Hell, or we will send it to you after adding postage.

Katalogové číslo: H009 Kategorie: Štítek:

Popis

Falešná skromnost stranou. Na piercing jsme nepřekonatelní. Naše zkušené piercerky a pierceři s přehledem píchají všechny typy piercingu od ušních lalůčků až po genitální piercing.

Premium šperky jsou stejně jako šperky řady Standard z velmi kvalitních a atestovaných materiálů. Premium šperky mají navíc vnitřní závit, který je pohodlnější na manipulaci a mnohem zajímavější designové zpracování, často doplněné kameny. Pokud jdete na piercing lalůčku nebo chrupavky, jsou piercingy z řady Premium skvělá volba.

Poukaz platí na jakýkoliv klasický piercing včetně šperku z řady Premium z kvalitního atestovaného materiálu.

Sterilizivaný Premium šperk buď použijeme hned při aplikaci piercingu nebo jej vsadíme až do zahojené dírky. Záleží na typu piercingu i vaší anatomii. Důkladně to probereme před piercingem v Hellu.

Piercing pro nás nekončí píchnutím ale úplným zahojením. Proto pokud by se při hojení objevily problémy, jsou kontrola a případná péče samozřejmě zdarma.

Další informace

Hmotnost 20 g
Rozměry 210 × 150 × 0.5 cm
Formát

,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Poukaz na piercing s premium šperkem“

Název

Přejít nahoru