Pokud se o tělesné modifikace zajímáte víc, než jen googlením fotek tetování a lajkováním postů sexy potetovaných modelek na Instagramu, jméno a hlavně práce Samppy Von Cyborga vás nemohly minout. Samppa Von Cyborg je nejlepší a nejznámější světový modifikátor současnosti. Pochází z Finska, ale doma je všude. Se svojí partnerkou a body mody asistentkou Anetou Von Cyborg cestuje po světě, provádí modifikace a vede odborná školení.

Další legenda v Hellu

samppa1

Školení pod Samppovým vedením absolvoval také náš modifikátor a šéf Hellu, Shemon a jsme hrdí na to, že k nám Samppa ještě letos v srpnu zavítá. Pro vás se tak otvírá hodně vzácná příležitost svěřit se do rukou body mody legendě a největšímu současnému odborníkovi na tělesné modifikace.

Samppa nabízí prakticky všechny těžké tělesné modifikace. Nejvíce ceněné jsou jeho splity jazyka a hlavně ear pointing (elfí uši), pro který vyvinul vlastní tzv. Samppovu metodu.

Samppovo portfolio najdete na jeho Facebooku a Instagramu. Na modifikace se objednávejte přímo u Samppy na e-mailu voncyborg@gmail.com, kde zároveň dostanete informace o cenách zákroků.

Přesný termín Samppovy návštěvy zatím neznáme. Srpen ovšem platí, zbytek záleží na vašich objednávkách. Samppu můžete samozřejmě na e-mail voncyborg@gmail.com kontaktovat už nyní.

Shemon o Samppovi

“Samppa Von Cyborg je v body modification komunitě obecně považován za vůbec nejlepšího současného modifikátora a já s tím nemůžu než souhlasit. Na vlastní oči jsem viděl jeho práce a bez nadsázky se o nich dá říct, že jsou dokonalé. Na Samppovi si ale kromě jeho schopností a širokých znalostí, o nichž jsem se mohl přesvědčit, když mě učil, jak správně provádět split jazyka, vážím hlavně jeho zájmu o zdravotní bezpečnost. Se vzrůstající popularitou těžkých tělesných modifikací bohužel totiž zároveň nevzrůstá povědomí o jejich rizikovosti – Samppa při každé příležitosti proto zdůrazňuje význam důkladného vzdělání a etický rozměr práce tělesného modifikátora,” říká Shemon o Samppovi, který bude v Hellu hostovat v srpnu 2017.

 

 

samppa-aneta

Samppa se svojí partnerkou Anetou, která mu asistuje při modifikacích.

 

samppa-ear-pointing

Ucho modifikované Samppovou metodou. Ear pointig: Samppa Von Cyborg.

 

 

samppa-tongue-split

Split jazyka z dílny Samppy Von Cyborga. Tongue split: Samppa Von Cyborg