Pokud se o tělesné modifikace zajímáte víc, než jen googlením fotek tetování a lajkováním postů sexy potetovaných modelek na Instagramu, jméno a hlavně práce Samppy Von Cyborga vás nemohly minout. Samppa Von Cyborg je nejlepší a nejznámější světový modifikátor současnosti. Pochází z Finska, ale doma je všude. Se svojí partnerkou a body mody asistentkou Anetou Von Cyborg cestuje po světě, provádí modifikace a vede odborná školení.

Další legenda v Hellu

samppa1

Školení pod Samppovým vedením absolvoval také náš modifikátor a šéf Hellu, Shemon a jsme hrdí na to, že k nám Samppa ještě letos v srpnu zavítá. Pro vás se tak otvírá hodně vzácná příležitost svěřit se do rukou body mody legendě a největšímu současnému odborníkovi na tělesné modifikace.

Samppa nabízí prakticky všechny těžké tělesné modifikace. Nejvíce ceněné jsou jeho splity jazyka a hlavně ear pointing (elfí uši), pro který vyvinul vlastní tzv. Samppovu metodu.

Samppovo portfolio najdete na jeho Facebooku a Instagramu. Na modifikace se objednávejte přímo u Samppy na e-mailu voncyborg@gmail.com, kde zároveň dostanete informace o cenách zákroků.

Das genaue Datum von Samppas Besuch ist noch nicht bekannt. Es gilt jedoch der August, der Rest hängt von Ihren Bestellungen ab. Selbstverständlich können Sie Samppa ab sofort voncyborg@gmail.com per E-Mail kontaktieren.

Shemon o Samppovi

“Samppa Von Cyborg je v body modification komunitě obecně považován za vůbec nejlepšího současného modifikátora a já s tím nemůžu než souhlasit. Na vlastní oči jsem viděl jeho práce a bez nadsázky se o nich dá říct, že jsou dokonalé. Na Samppovi si ale kromě jeho schopností a širokých znalostí, o nichž jsem se mohl přesvědčit, když mě učil, jak správně provádět split jazyka, vážím hlavně jeho zájmu o zdravotní bezpečnost. Se vzrůstající popularitou těžkých tělesných modifikací bohužel totiž zároveň nevzrůstá povědomí o jejich rizikovosti – Samppa při každé příležitosti proto zdůrazňuje význam důkladného vzdělání a etický rozměr práce tělesného modifikátora,” říká Shemon o Samppovi, který bude v Hellu hostovat v srpnu 2017.

 

 

samppa-aneta

Samppa se svojí partnerkou Anetou, která mu asistuje při modifikacích.

 

samppa-ear-pointing

Ucho modifikované Samppovou metodou. Ear pointig: Samppa Von Cyborg.

 

 

samppa-tongue-split

Split jazyka z dílny Samppy Von Cyborga. Tongue split: Samppa Von Cyborg