Poukaz na piercing s premium šperkem

1,200 včetně DPH

Skladem

Piercing z Hellu nebolí! Poukaz platí na jakýkoliv piercing včetně nádherného kvalitního atestovaného šperku z řady Hell Premium.

Voucher platí dva roky od data vystavení. Není možné jej vyměnit zpátky za peníze.

Vybrat si můžete elektronický nebo tištěný poukaz. Elektronický poukaz přistane v mailu hned po připsání platby. Elegantní tištěný poukaz  si vyzvednete zdarma v Hellu, nebo vám ho po přičtení poštovného pošleme.

Katalogové číslo: H009 Kategorie: Štítek:

Popis

Falešná skromnost stranou. Na piercing jsme nepřekonatelní. Naše zkušené piercerky a pierceři s přehledem píchají všechny typy piercingu od ušních lalůčků až po genitální piercing.

Premium šperky jsou stejně jako šperky řady Standard z velmi kvalitních a atestovaných materiálů. Premium šperky mají navíc vnitřní závit, který je pohodlnější na manipulaci a mnohem zajímavější designové zpracování, často doplněné kameny. Pokud jdete na piercing lalůčku nebo chrupavky, jsou piercingy z řady Premium skvělá volba.

Poukaz platí na jakýkoliv klasický piercing včetně šperku z řady Premium z kvalitního atestovaného materiálu.

Sterilizivaný Premium šperk buď použijeme hned při aplikaci piercingu nebo jej vsadíme až do zahojené dírky. Záleží na typu piercingu i vaší anatomii. Důkladně to probereme před piercingem v Hellu.

Piercing pro nás nekončí píchnutím ale úplným zahojením. Proto pokud by se při hojení objevily problémy, jsou kontrola a případná péče samozřejmě zdarma.

Další informace

Hmotnost 20 g
Rozměry 210 × 150 × 0.5 cm
Formát

,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Poukaz na piercing s premium šperkem“
Přejít nahoru