Jak uplatnit poukaz na tetování v Hellu

Gratulujeme! Někdo vás má fakt rád a dal vám parádní dárek – poukaz na tetování.

1. Promyslete motiv

Když dáváte dohromady představu o svém novém tetování, nekoukejte jen na vytetovaná tetování. Hledejte spíše obrázky, kresby, fotky. Najdete tak často originálnější nápady. Pátrejte na Googlu, na Pinterestu, ale i v knihách, komiksech, encyklopediích, zkuste vlastní skicu. Ta vůbec nemusí být perfektní, ale tatérům poslouží jako výborné vodítko, jak si to asi představujete.

Tatéři a tatérky ocení, když jim dáte základní představu o motivu, velikosti, umístění a stylu a zbytek už necháte na nich. Před tetováním pak jejich návrh společně doladíte k vaší spokojenosti.

Do Hellu se chodí pro originály! Co netetujeme?

Není nám jedno co a koho tetujeme. Proto v Hellu zásadně netetujeme:

  • extremistické motivy,
  • kopie už vytetovaných tetování,
  • tisíckrát provařené klišé motivy jako znak nekonečna, lapače snů, peříčka ze kterých vylétávají ptáčci, rozfoukanou pampelišku apod.

Naši tatéři vám umí nabídnout originální zpracování vaší představy tetování. Proto je škoda se spokojit motivem bez nápadu, který nosí tisíce lidí.

2. Mrkněte, jak tetují naši tatéři a tatérky

Naši tatéři a tatérky jsou umělci. A každý má svůj osobitý styl, kterým tetuje. Mrkněte na jejich práce do galerií tetování, ať víte v jakém duchu naši tatéři pracují.

Andy

black & white realistic tattoo

Any

 color neotraditional tattoo

Bára Evil Hand

linework | illustrative tattoo

Lukáš

single needle | ignorant tattoo

Mazacio

linework | dotwork | comics tattoo

Ding

chinese watercolor | calligraphy

3. Objednejte se

Na tetování se můžete objednat online, nebo vyrazte v otvírací době do Hellu na osobní konzultaci. Na tu se nemusíte předem objednávat. S sebou si vezměte obrázky, které slouží jako podklady pro vaše tetování. Buď je vytiskněte nebo přineste na flashce.

4. Termín a záloha

Pak vás objednáme. Bud’ k vámi vybranému tatérovi či tatérce, nebo doporučíme tatéra, kterému váš motiv a styl nejvíce sednou. Na rezervaci termínu tetování složíte zálohu od 1500 Kč do 3000 Kč podle velikosti motivu. K zaplacení zálohy se parádně hodí právě poukaz, který jste dostali. Záloha se samozřejmě odečte od konečné ceny tetování. Objednací lhůty k našim tatérům jsou obvykle několik měsíců.

Hell už se na vás těší!

Rušení termínu

Termín je možné zrušit a přesunout pouze telefonicky na čísle 775 353 696 nejpozději 3 dny (72 hodin) před termínem. Pokud se na rezervovaný termín nedostavíte nebo jej zrušíte později než 3 dny (72 hodin) před termínem, nemůžeme už vaše místo nabídnout jiným zájemcům. Záloha v plné výši propadá. Děkujeme, že toto pravidlo respektujete.