Jak uplatnit poukaz na tetování v Hellu

Gratulujeme! Někdo vás má fakt rád a dal vám parádní dárek – poukaz na tetování.

1. Promyslete motiv

Promyslete motiv. Jestli hledáte inspiraci, nekoukejte na už vytetované věci, hledejte spíše na obrázky. Na Googlu, na Pinterestu, v knihách, v atlasech, zkuste vlastní skicu. Ta nemusí být perfektní, ale může tatérům posloužit jako výborné vodítko.

Co vám v Hellu nevytetujeme

Kopie už hotových tetování ani tisíckrát provařené motivy (znak nekonečna, lapače snů, peříčka ze kterých vylétávají ptáčci, rozfoukanou pampelišku…) netetujeme. K našim tatérům se chodí pro originály.

2. Mrkněte, jak tetují naši tatéři a tatérky

Naši tatéři a tatérky jsou umělci. Každý z nich má svůj vlastní styl a netetuje všechny motivy. Jejich galerie najdete tady. Tam uvidíte v jakém stylu naši tatéři pracují. Realistika? Komiks? Barvy? Linky?

3. Objednejte se

Na tetování se můžete objednat online, nebo vyrazte v otvírací době do Hellu na osobní konzultaci. Na tu se nemusíte předem objednávat. S sebou si vezměte obrázky, které slouží jako podklady pro vaše tetování. Buď je vytiskněte nebo přineste na flashce.

4. Termín a záloha

Pak vás objednáme. Bud’ k vámi vybranému tatérovi či tatérce, nebo doporučíme tatéra, kterému váš motiv a styl nejvíce sednou. Na rezervaci termínu tetování složíte zálohu od 1500 Kč do 3000 Kč podle velikosti motivu. K zaplacení zálohy se parádně hodí právě poukaz, který jste dostali. Záloha se samozřejmě odečte od konečné ceny tetování. Objednací lhůty k našim tatérům jsou obvykle několik měsíců.

Hell už se na vás těší!

Rušení termínu

Termín je možné zrušit a přesunout pouze telefonicky na čísle 775 353 696 nejpozději 3 dny (72 hodin) před termínem. Pokud se na rezervovaný termín nedostavíte nebo jej zrušíte později než 3 dny (72 hodin) před termínem, nemůžeme už vaše místo nabídnout jiným zájemcům. Záloha v plné výši propadá. Děkujeme, že toto pravidlo respektujete.