HELL: LEGENDÁRNÍ TATTOO A PIERCING STUDIO

Pícháme do lidí už od roku 2004

Jsme legendární tetovací a piercingové studio a zároveň centrum české body modification scény. Naše práce je píchat do lidí. To děláme bezpečně a s důrazem na 100 % hygienu. Věnujeme se piercingu, tetování, těžkým modifikacím, věšení na háky a microbladingu. Všechno, co nabízíme nejprve vyzkoušíme na vlastní kůži. Pořádáme Hell Party a další body modification a pain-positive akce.

Fungujeme už od roku 2004. K zákazníkům přistupujeme přátelsky a s respektem, ať si k nám jdou pro první nebo desátý kousek. Naše ceny jsou fér jak k zákazníkům, tak k lidem, kteří v Hellu pracují.

Jsme antiextremisté a není nám jedno jaké motivy a komu tetujeme. Většina z nás jsme vegetariáni a vegani, proto ve studiu používáme také veganské tetovací barvy. Každý rok podporujeme významným příspěvkem zvířecí útulky. Jsme LGBTQ+ friendly.

KDO PRACUJE V HELLU

Míla

Piercier a modifikátor

Zakládající člen studia Hell, piercer a modifikátor Míla se specializuje především na genitální piercing a beading.

She-mon

Piercer a modifikátor

She-Mon se kromě piercingu a mikrodermálů specializuje na těžké modifikace. Jeho ruce dovedou zázraky. Tělesným modifikacím se věnuje také teoreticky.

Mirka

Piercerka

Naši hlavní piercerku Mirku najdete v hellí píchárně s jehlou v ruce. Tahle holka ví, co dělá. Většinu piercingů totiž vyzkoušela rovnou na vlastním těle.

Arza

Piercerka

Arza je piercerka a má na starosti organizaci a produkci akcí, které Hell pořádá jako Hell Party nebo Prague Fetish Weekend.

Edna

Recepční

Ednu najdete na recepci, kde s vámi zkonzultuje tetování nebo piercing. Kromě práce v Hellu se Edna věnuje umění bondage. Je nejznámější českou riggerkou.

Janka

Junior piercer, Masérka

Janka pilně maká v píchárně i v médiích, ale když má zrovna volno, užívá si sledování hororů (nejvíc ujíždí na zombie tématu), poslouchání hudby a ráda otevře i nějakou tu knížku (aby taky ne, když je to vystudovaná filozofka). Jako hrdé matce jí ale nejvíc času zabírají její chlupatá dítka – dva rozmazlení králíci.

Danny

Recepční

Když na recepci hraje Marilyn Manson, můžete si být téměř jisti, že tam potkáte Dannyho. Tenhle zrzek ovšem nesedí jen na recepci, ale je také součástí HellEvents a připravuje pro Vás nejrůznější eventy.

Andy

Tatér

Andyho kromě tetování baví výtvarné umění a grafika. Hraje heavymetal s partou hardcoristů, jezdí po temných lesích na kole, rád vyráží na výlety a věnuje se rodině.

Galerie tetování

Bára Evil Hand

Tatérka

Bára Evil Hand je tatérka a ilustrátorka. Nejradši pracuje s černou barvou. Protože co je víc než černá, že jo? Má skvěle zvládnuté linky, takže čárky, čárečky, linie, hurá za Bárou!

Galerie tetování

Any

Tatérka

Any je zamilovaná do přírody a fantasy, nakreslí cokoli spojené se zvířaty, rostlinami a pohádkami. Má ráda černobílá tetování (nejlépe v kombinaci se zlatou) i barevná tetování.

Galerie tetování

Mazacio

Tatér

Mazacio je tatér, grafik a ilustrátor. Převážně používá černou, ale jiných barev se také nebojí. Když zrovna nemaká na tvém návrhu, věnuje se boulderingu, řádí na kole, nebo trénuje na saxofon.

Galerie tetování

Lukáš

Tatér

Machr na single needle a ignorant tattoo. Pokud se ti líbí tetování vycházející z oldschool komixů a undergroundu, je Lukáš přesně ten, koho hledáš.

Galerie tetování

Ding

Tatér

Tatér, hudebník, kaligraf a specialista na čínský watercolor k nám přišel přímo z daleké Číny. Je libo tušovou malbu plnou barev nebo umělecky vyvedené znaky?

Galerie tetování

Sandra

Tatérka

Sandra je éterická bytost, pod jejíž rukou vznikají dokonalé freehandy. Nejraději na témata spirituality, zemské magie a okultních symbolů.

Galerie tetování

Dominik

Vizážista

Náš specialista na microblading a prodlužování řas je zároveň diva každým coulem. Burleska a performance jsou jeho život.

Jakub

Tatér

Tatér, vegan, bedňák. Baví ho barvy a velké projekty – čím větší a barevnější, tím je spokojenější. Zakládá si na individuálním přístupu a originálních designech.

Piercing pícháme rychle, přesně a bezpečně.

Kontrolu piercingu a výměnu šperku za kratší máš v Hellu navíc úplně zdarma.