Antigenní testy, očkování… Čím se musím ve studiu prokázat?

Samozřejmě dodržujeme všechna aktuální nařízení vlády. Tahle platí od 1. 11. 2021. Naše vlastní hygienická pravidla jsme vyšroubovali na maximum už při prvních lockdownech. A znáte nás, přidali jsme i extra hygienické vychytávky, které chrání nás i vás –  třeba používání germicidních lamp nebo paravany, které oddělují tetovací pracoviště.

Než vás píchneme nebo potetujeme, na recepci nám doložíte

  1. negativní antigenní test starý nejvýše 24 hodin,
  2. nebo negativní PCR test starý nejvýše 72 hodin,
  3. nebo prodělaný covid před méně než 180 dny,
  4. nebo kompletní očkování před více než 14 dny,
  5. nebo si necháte udělat antigenní test v Hellu za 100 Kč. Nebojte, umíme to skvěle.

Budeme chtít vidět potvrzení z laboratoře nebo od lékaře (vytištěné nebo digitálně v mailu), nebo certifikát v aplikaci Tečka.

Respirátory máme všichni nasazené po celou dobu. Kromě piercingu v obličeji, tam respirátor jen na chvíli sundáte. Mimochodem, máme pro vás tipy pro lepší hojení čerstvého piercingu a nošení respirátoru.

(Aktualizováno 1. 11. 2021)

Jak se objednat

Piercing: telefonicky na 775 353 696. Volat můžete pondělí-pátek od 11.00 do 19.00.

Tetování:  objednejte se online nebo přijďte na osobní konzultaci do studia. Na osobní konzultaci je potřeba se předem objednat na 775 353 696. Prokázat se testem nebo očkováním je potřeba i pro osobní konzultaci.

Modifikace: kvůli beadingu pište Mílovi na me@hell.cz, kvůli ostatním modifikacím pište Shemonovi na she-mon@hell.cz

Hygienická pravidla dodržujeme jak vzteklí

Jeden na jednoho

Nařízení po nás chtějí, aby se jeden pracovník věnoval vždy jen jednomu zákazníkovi. Jinak by to u nás ani nešlo, jsme tetovací a piercingové studio a vrtáme se v lidech, přece!

Schovávačka za paravan

V píchárně jste sami jen s piercerem nebo piercerkou. V hellích tatérnách jsou od sebe pracoviště mnohem dále, než předepsané dva metry. Navíc jsme přidali paravany, které od sebe pracoviště oddělí.

Na čas, prosím

Nejjednodušší pravidlo. Když všichni chodí včas, zbytečně se nám ve studiu nehromadí zákazníci. Recepční to všem připomínají. Do studia vyrazte sami, doprovod teď nechte doma. Výjimka jsou rodiče, kteří doprovázejí své nezletilé.

Dobrý den, dezinfikujte se!

Každý, kdo dorazí do Hellu, si hned u dveří vydezinfikuje ruce dezinfekcí. Nebojte, máme jí v Hellu litry a zásobník v každé místnosti.

Bye, bye pohovky

Látkové pohovky na recepci jsme už dávno vyměnili za omyvatelné židle. Není to taková paráda, ale židle můžeme pravidelně dezinfikovat. Sezení jsme navíc rozstrkali po dvou a s bezpečnými rozestupy, takže vám nikdo nebude funět za krk.

Germicid je kámoš

Každý den dezinfikujeme podklahy, dveře, kliky, vypínače, židle, WC… A kromě toho každý den vysvítíme prostory Hellu germicidními lampami, které sterilizují vzduch i povrchy.

Křeslo jako ze škatulky

Po každém zákazníkovi dezinfikujeme křeslo. Pro nás to není žádná novinka, dělali jsme to vždycky. V téhle dezinfekční krasojízdě samozřejmě pokračujeme.

Respirátor sem, respirátor tam

Respirátory FFP2 nebo nanoroušky nosíme všichni. Jak zákazníci, tak Helláci. To je jasná věc. Pokud se k nám chystáte na piercing nosu, piercing rtu nebo na piercing ucha, je jasné, že budete muset respirátor na chvíli sundat. Hned jak bude píchnuto, nasazujete respirátor. Doporučujeme vzít si s sebou jeden čistý, ve kterém pak vyrazíte domů.

Ilustrace: naše tatérka Bára Evil Hand, @evilhandtattoo