Hell Night Sharing

Pronajmi si Hell přes noc

Nechceš tetovat doma? Chceš mít luxusní pracoviště, ale nemáš chuť nastupovat do studia nebo zakládat vlastní? Chceš, aby za tebe hygienu řešili jiní? Nevadí ti pracovat večer a v noci? Tak to ti sedne Hell Night Sharing – noční pronájem křesla Hellu.

Tetovat doma může být fajn na začátku. Po čase si ale nechceš pouštět zákazníky “do svýho”, ale vlastní studio ještě neutáhneš. A korona tomu tak moc nepřidala. Některá studia se chystají zavírat. Ozvalo se nám i několik tatérů, kteří se rozhodují, zda s tetováním seknout, nebo začít dělat zase doma v nevyhovujícím prostředí.

Říká se sice, že čert nikdy nespí. Ale pravda je taková, že v Hellu přes noc nemakáme. Rozhodli jsme se tuhle noční šichtu od 21.00 do 7.00 nabídnout těm, kdo ji teď potřebují. Ne-hellí tatéři si teď můžou pronajmout křeslo v Hellu za režijní náklady. Začínáme od symbolických 600 Kč za směnu (při dlouhodobém pronájmu, krátkodobý je o něco dražší). Tahle částka pokryje extra úklid po noční šichtě včetně dezinfekce germicidními lampami, recepční, kteří ti budou dělat backup a energie. Nechceme po tobě žádná procenta ani nic dalšího kromě nájmu. Tví zákazníci platí přímo tobě.

Takhle vypadá pracovní místo, které si můžeš pronajmout v rámci Hell Night Sharingu.

V rámci Hell Night Sharingu je ti k dispozici

 • čisté a hezké pracoviště, které splňuje všechny hygienické normy ČR i EU (včetně CEN/TC 435)

 • tetovací lehátko a lampa

 • podpora recepce

 • tiskárna, kopírka, termokopírka

 • sterilizátor

 • Wi-Fi

 • klimatizace

 • dezinfekce na ruce

Součástí naopak není

 • tetovací vybavení, barvy

 • používání značky Hell (jde jen o pronájem místa)

Co potřebujeme od tebe

 • potvrzení o vzdělání v oboru nebo živnostenský list

 • zdravotní průkaz

 • platbu předem při jednorázovém pronájmu

 • částečnou zálohu při dlouhodobějším pronájmu

 • předání pracoviště ve stavu, v jakém ho převezmeš

 • dodržování našich pravidel zejména v oblasti hygieny

Chceš vyzkoušet Hell Night Sharing?

Napiš nám

Víc o nočním pronájmu tetovacího studia

Na jak dlouho si můžu místo pronajmout a kolik to stojí?

Jedna směna v rámci Hell Night Sharingu trvá od 21:00 do 07:00. Je na tobě, kdy dorazíš a zda směnu využiješ celou, nebo ne. Cena za jednu směnu začíná na 600 Kč. Jestli chceš podrobný ceník, napiš na nightsharing@hell.cz a obratem ti ho pošleme. 

Chci se nejdřív podívat, jak to u vás vypadá. Je to možné?

Jasně, napiš na nightsharing@hell.cz nebo zavolej na 608 709 206. Domluvíme si nezávaznou prohlídku pracoviště, ať víš, do čeho jdeš. A taky se poznáme osobně. S sebou vezmi potvrzení o vzdělání v oboru nebo živnostenský list a zdravotní průkaz. Pokud se ti u nás bude líbit, můžeš si rovnou rezervovat termíny pronájmu. 

Jak vypadá směna v rámci Hell Night Sharingu?

Hell Night Sharing směna trvá od 21:00 do 07:00  Je na tobě, kdy přijdeš a zda ji využiješ celou nebo ne. V rezervovaný den můžeš do studia dorazit od 21.00 a ohlásíš se na recepci. Recepční tě uvede na tvoje pracoviště. Pokud ti bude něco chybět, můžeš si základní věci dokoupit přímo u nás. Ostatní věci si můžeš si předem objednat přes Euro Tattoo Supply a nechat si je poslat do Hellu.

Až dorazí tvůj zákazník, recepční ho usadí na recepci a dá ti o něm vědět. Zákazníka si vyzvedneš na recepci a jdete tetovat. Zákazník platí přímo tobě. Hellu neplatíš žádná procenta, jen nájem v rámci Hell Night Sharingu.

Až skončíš, pracoviště po sobě uklidíš. Recepční zkontroluje, zda je všechno tak, jako když jsi místo přebíral. V případě, že jsi od nás kupoval/a nějaké pomůcky, zaplatíš je na závěr na recepci. Případně recepční předáš věci ke sterilizování. Také si můžeš domluvit další termín pronájmu. A to je všechno, můžeš po noční vyrazit domů. 

Přijde po mě ještě někdo uklidit?

Samozřejmě, po noční směně pracoviště důkladně uklidíme, dezifikujeme a prostor vysvítíme germicidními lampami, které sterilizují vzduch i povrchy. Přesto očekáváme, že pracoviště necháš v takovém stavu, v jakém ho převezmeš, tedy uklizené a čisté. 

S čím mi pomůže recepční?

Recepční je v Hellu po celou noční směnu.

 • Než přijdeš, zkontroluje, zda je tvoje pracoviště v pořádku.
 • Přivítá a usadí tvého zákazníka na recepci. Dá ti vědět že dorazil, zatímco ty můžeš v klidu dokončit všechny přípravy.  
 • Vytiskne nebo zkopíruje ti, co potřebuješ.
 • Pomůže ti s termokopírkou.
 • Koupíš u nich dodatečné vybavení (rukavice, papírové utěrky apod.).
 • Při odchodu jim předáš očištěné věci ke sterilizování.
 • Poradí ti, když nebudeš vědět co a jak. 

Na pracovišti budu sama/sám?

Máme velké tatérny a dodržujeme bezpečné odstupy. V místnosti s tebou bude maximálně jeden další tatér nebo tatérka oddělení plentou. Určitě budeš mít dost prostoru sama/sám pro sebe. 

Mužů si na pracovišti pouštět vlastní hudbu?

Jasně, jsme na to zařízení.

Můžu si u vás někde nechat věci?

V případě dlouhodobého pronájmu je možné požádat o zamykací skříňku zdarma. U krátkodobých pronájmů je to také možné, ale za skříňku se platí zvlášť.

Co když něco rozbiju?

Pokud něco rozbiješ, zaplatíš opravu. V případě, že se bude jednat o zjevnou konstrukční vadu nebo následek opotřebení, nic samozřejmě platit nebudeš. Pojištění proti poškození v důsledku cizí činnosti nemáme. Pokud bychom ho měli, museli bychom ho promítnout do ceny pronájmu. Pokud máš z tohoto aspektu pronájmu strach, můžeš si sjednat individuální pojištění odpovědnosti, které není nijak drahé. 

Co když si zaplatím dlouhodobý Hell Night Sharing, onemocním a nevyužiju ho?

Pokud onemocníš, nahlas to co nejdříve na recepci Hellu na 775 353 696 a domluvíme se. Jako tatér/ka určitě víš, že ti občas někdo termín zruší, například z důvodu nemoci. Pokud ti ho zruší jen pár hodin předem, záloha mu propadá. Pokud to zruší s rozumným předstihem, dostane nový termín. S podobnými podmínkami počítej i u nás. Známe tenhle obor velmi dobře.

Můžu říkat, že jsem hellí tatér/ka?

Ne. Jedná se pouze o pronájem prostor a to tě neopravňuje k používání naší značky, kterou si hlídáme a naše tatéry si vybíráme. Samozřejmě ale zákazníkům můžeš říct, že si pronajímáš křeslo v Hellu v rámci Hell Night Sharingu, protože je budeš potřebovat navést na naší adresu.

Můžu si u vás po skončení práce dát něco vysterilizovat?

Samozřejmě. O tohle se postará recepce. Vyčištěný předmět, který chceš sterilizovat, předáš recepční. Ta ho označí tvým jménem a zapíše si to. Při další návštěvě budeš mít to, cos nám předal/a sterilní a zatavené ve folii. Celé tě to přijde na 20 korun.

Můžu při práci pít alkohol nebo si dát brko?

Samozřejmě nemůžeš. Tyhle věci do práce nepatří. Pití alkoholu a užívání omamných látek na pracovišti může vést k okamžitému ukončení pronájmu bez vrácení nájemného

Ilustrace: Bára Evil Hand