Poukaz na propíchnutí uší dětem

1,500 včetně DPH

Piercing z Hellu nebolí! Tento poukaz platí na propíchnutí obou dětských uší včetně dvou velmi kvalitních atestovaných šperků z řady Hell Standard.

Voucher platí dva roky od data vystavení. Není možné jej vyměnit zpátky za peníze.

Vybrat si můžete elektronický nebo tištěný poukaz. Elektronický poukaz přistane v mailu hned po připsání platby. Elegantní tištěný poukaz v lesklé černé si vyzvednete zdarma v Hellu, nebo vám ho po přičtení poštovného pošleme.

Dětské uši pícháme do věku deseti měsíců a potom až od šesti let.

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Popis

Falešná skromnost stranou. Na piercing jsme nepřekonatelní! A to včetně dětských oušek.

Náušnice nikdy nenastřelujeme. Přečtěte si proč. Vždy používáme nejčistší a nejpřesnější metodu propíchntí uší piercingovou jehlou (kanylou).

Piercingu dětských uší se věnuje piercer Míla Bugtcher, který píchá uši miminkům od konce šestinedělí do věku deseti měsíců. Piercerka Mirka píchá uši dětem od 6 let, které se pro piercing samy rozhodnou.

Stává se, že si děti zákrok na poslední chvíli rozmyslí. To respektujeme a nikdy je nenutíme. Rodiče prosíme, aby v takovém případě počítali s úhradou 500 Kč za čas našeho piercera/piercerky. Děkujeme.

Piercing pro nás nekončí píchnutím ale úplným zahojením. Pokud by se při hojení objevily problémy, je v Hellu kontrola a případná péče samozřejmě zdarma.

Další informace

Hmotnost 20 g
Rozměry 210 × 150 × 0.5 cm
Formát

,

Hodnota

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Poukaz na propíchnutí uší dětem“

Název

Přejít nahoru