EDIT: Tato pravidla jsme zavedli po prvním lockdownu na jaře 2020. Aktuálně, po třetím lockdownu v květnu 2021 dodržujeme tato vylepšená pravidla včetně povinnosti prokázat se negativním antigenním testem.

Jedna z věcí, ve kterých jsme celé roky fakt neprůstřelní, je hygiena. To, že umíme sterilitu na jedničku, se nám teď dost hodí. Hygienická pravidla jsme ještě zpřísnili a navíc upravili provoz studia tak, abyste se v Hellu potkali vždycky jen s minimem lidí. Pravidelně všechno dezinfikujeme, dokonce germicidními lampami, které se používají v nemocnicích. Zkrátka jsme to ošéfovali tak, aby pro vás bylo tetování nebo piercing v Hellu opravdu bezpečné.

1. Na čas, prosím

Nejjednodušší pravidlo. Když všichni chodí včas, zbytečně se nám ve studiu nehromadí zákazníci. Recepční to všem připomínají. Do studia vyrazte sami, doprovod teď nechte doma. Výjimka jsou rodiče, kteří doprovázejí své nezletilé.

1

2. Dobrý den, dezinfikujte se!

Každý, kdo dorazí do Hellu, si hned u dveří vydezinfikuje ruce dezinfekcí. Nebojte, máme jí v Hellu litry a zásobník v každé místnosti.

1

3. Bye, bye pohovky

Látkové pohovky na recepci jsme vyměnili za omyvatelné židle. Není to taková paráda, ale židle můžeme pravidelně dezinfikovat. Sezení jsme navíc rozstrkali po dvou a s bezpečnými rozestupy, takže vám nikdo nebude funět za krk.

1

4. Polední pauza na germicid

Každý den dezinfikujeme podklahy, dveře, kliky, vypínače, židle, WC… A kromě toho vždycky v poledne vysvítíme prostory Hellu germicidními lampami, které sterilizují vzduch i povrchy.

1

5. Křeslo jako ze škatulky

Po každém zákazníkovi dezinfikujeme křeslo. Pro nás to není žádná novinka, dělali jsme to vždycky. V téhle dezinfekční krasojízdě samozřejmě pokračujeme.

1

6. Rouška sem, rouška tam

Roušky nosíme všichni. Jak zákazníci, tak Helláci. To je jasná věc. Pokud se k nám chystáte na piercing nosu, piercing rtu nebo na piercing ucha, přečtěte si naše tipy, jak skloubit hojení čerstvého piercingu v obličeji s nošením roušky. A do studia si vezměte čistou roušku, ve které pak vyrazíte domů.

1

7. Dvě šichty

Hell crew jsme rozdělili na dvě skupiny, které se nepotkávají. To je běžná praxe třeba v nemocnicích. Kdyby to náhodou někoho z nás skolilo, jeho skupina pomaže do karantény. Druhá půlka týmu do vás může vesele a hlavně bez obav píchat dál.

1

8. Dezinfekční Hell Gell zdarma

Všichni čerstvě propíchnutí a potetovaní dostanou lahvičku našeho speciálně namíchaného dezinfekčního Hell Gellu na ruce. Ať jste čistí, ať jste zdraví.

1

9. Delší otevíračka

Abychom vás zvládli všechny obsloužit, propíchat a potetovat, a zároveň zajistili, aby se vás ve studiu potkalo co nejmíň, rozšířili jsme otevírací dobu. V Hellu jsme teď od pondělí do pátku od 11 do 20 hodin. 

Na piercing a na tetování se můžete objednávat na 775 353 696.

1

Ilustrace: naše tatérka Bára Evil Hand, @evilhandtattoo