Gutschein für's Piercen der Ohren von Kindern

1,500 inkl. MwSt.

Piercing z Hellu nebolí! Tento poukaz platí na propíchnutí obou dětských uší včetně dvou velmi kvalitních atestovaných šperků z řady Hell Standard.

Voucher platí dva roky od data vystavení. Není možné jej vyměnit zpátky za peníze.

Vybrat si můžete elektronický nebo tištěný poukaz. Elektronický poukaz přistane v mailu hned po připsání platby. Elegantní tištěný poukaz v lesklé černé si vyzvednete zdarma v Hellu, nebo vám ho po přičtení poštovného pošleme.

Dětské uši pícháme do roku života a potom až od šesti let.

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Popis

Falešná skromnost stranou. Na piercing jsme nepřekonatelní! A to včetně dětských oušek.

Náušnice nikdy nenastřelujeme. Přečtěte si proč. Vždy používáme nejčistší a nejpřesnější metodu propíchntí uší piercingovou jehlou (kanylou).

Piercingu dětských uší se věnuje piercer Míla Bugtcher, který píchá uši miminkům od konce šestinedělí do 1 roku. Piercerka Mirka píchá uši dětem od 6 let, které se pro piercing samy rozhodnou.

Stává se, že si děti zákrok na poslední chvíli rozmyslí. To respektujeme a nikdy je nenutíme. Rodiče prosíme, aby v takovém případě počítali s úhradou 500 Kč za čas našeho piercera/piercerky. Děkujeme.

Piercing pro nás nekončí píchnutím ale úplným zahojením. Pokud by se při hojení objevily problémy, je v Hellu kontrola a případná péče samozřejmě zdarma.

Další informace

Hmotnost 20 g
Rozměry 210 × 150 × 0.5 cm
Formát

,

Hodnota

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Poukaz na propíchnutí uší dětem“

Název

Přejít nahoru