Aktuální covid pravidla v tetovacím a piercingovém studiu Hell

10. února 2022 skončila povinnost prokazovat se očkováním nebo prodělanou nemocí. Od této chvíle zase můžeme obsloužit všechny.

Samozřejmě všichni – jak Helláci, tak zákazníci – dál nosíme respirátory FFP 2 nebo nanoroušky, dezinfikujeme si ruce a v čekárně dodržujeme rozestupy. Naše vlastní hellí hygienická pravidla jsme vyšroubovali na maximum už při prvních lockdownech. A znáte nás, přidali jsme i extra hygienické vychytávky, které chrání nás i vás –  třeba pravidelné používání germicidních lamp nebo paravany, které oddělují tetovací pracoviště.

Jak se v Hellu chráníme před covidem

– nosíme respirátory FFP2 nebo nanoroušky,

Respirátory máme všichni nasazené po celou dobu. Výjimka je piercing v obličeji, kdy respirátor na chvíli sundáte. Mimochodem, máme pro vás tipy pro lepší hojení čerstvého piercingu a nošení respirátoru.

– u vstupu do studia používáme dezinfekci,

– dodržujeme odstup 2 metry od ostatních.

– Pokud vám není dobře, zavolejte do Hellu na 775 353 696 a termín zrušte. Díky za vaši ohleduplnost.

(Aktualizováno 10. 2. 2022)

Jak se objednat

Piercing: telefonicky na 775 353 696. Volat můžete pondělí-pátek od 11.00 do 19.00.

Tetování:  objednejte se online nebo přijďte na osobní konzultaci do studia.

Modifikace: kvůli beadingu pište Mílovi na me@hell.cz, kvůli ostatním modifikacím pište Shemonovi na she-mon@hell.cz

Hygienická pravidla dodržujeme jak vzteklí

Jeden na jednoho

Nařízení po nás chtějí, aby se jeden pracovník věnoval vždy jen jednomu zákazníkovi. Jinak by to u nás ani nešlo, jsme tetovací a piercingové studio a vrtáme se v lidech, přece!

Schovávačka za paravan

V píchárně jste sami jen s piercerem nebo piercerkou. V hellích tatérnách jsou od sebe pracoviště mnohem dále, než předepsané dva metry. Navíc jsme přidali paravany, které od sebe pracoviště oddělí.

Na čas, prosím

Nejjednodušší pravidlo. Když všichni chodí včas, zbytečně se nám ve studiu nehromadí zákazníci. Recepční to všem připomínají. Do studia vyrazte sami, doprovod teď nechte doma. Výjimka jsou rodiče, kteří doprovázejí své nezletilé.

Dobrý den, dezinfikujte se!

Každý, kdo dorazí do Hellu, si hned u dveří vydezinfikuje ruce dezinfekcí. Nebojte, máme jí v Hellu litry a zásobník v každé místnosti.

Germicid je kámoš

Každý den dezinfikujeme podklahy, dveře, kliky, vypínače, židle, WC… A kromě toho každý den vysvítíme prostory Hellu germicidními lampami, které sterilizují vzduch i povrchy.

Křeslo jako ze škatulky

Po každém zákazníkovi dezinfikujeme křeslo. Pro nás to není žádná novinka, dělali jsme to vždycky. V téhle dezinfekční krasojízdě samozřejmě pokračujeme.

Respirátor sem, respirátor tam

Respirátory FFP2 nebo nanoroušky nosíme všichni. Jak zákazníci, tak Helláci. To je jasná věc. Pokud se k nám chystáte na piercing nosu, piercing rtu nebo na piercing ucha, je jasné, že budete muset respirátor na chvíli sundat. Hned jak bude píchnuto, nasazujete respirátor. Doporučujeme vzít si s sebou jeden čistý, ve kterém pak vyrazíte domů.

Ilustrace: naše tatérka Bára Evil Hand, @evilhandtattoo