Aktuální pravidla, jak prokázat bezinfekčnost v tetovacím a piercingovém studiu

V Hellu dodržujeme všechna aktuální nařízení vlády. Tahle platí od 22. 11. 2021. Samozřejmě všichni – jak Helláci, tak zákazníci – nosíme respirátory FFP 2 nebo nanoroušky, dezinfikujeme si ruce a v čekárně dodržujeme rozestupy. Naše vlastní hygienická pravidla jsme vyšroubovali na maximum už při prvních lockdownech. A znáte nás, přidali jsme i extra hygienické vychytávky, které chrání nás i vás –  třeba pravidelné používání germicidních lamp nebo paravany, které oddělují tetovací pracoviště.

Než vás píchneme nebo potetujeme...

očkovaní nebo do 180 dnů po nemoci

  • ukážete nám potvrzení z laboratoře nebo od lékaře (vytištěné, elektronické nebo v aplikaci Tečka

rozočkovaní po první dávce, neočkovaní kvůli potvrzené kontraindikaci, děti 12-18 let

  • ukážete nám potvrzení o negativním PCR testu ne starší než 72 hodin (vytištěné, elektronické, nebo v aplikaci Tečka)
  • kontraindikovaní ještě navíc potvrzení od lékaře, že nemohou být očkováni

ti, co se plánují nechat se očkovat a znají termín prvního očkování

  • zavolejte nám na 775 353 696, v tuto chvíli vás nemůžeme obsloužit, nabídneme vám termín po první dávce očkování, do Hellu pak dorazíte s PCR testem ne starším než 72 hodin

ti, co se neplánují očkovat a nemají potvrzení o prodělaném covidu a ti, co mají více než 3 měsíce od 1. dávky očkování a nemají 2. dávku

  • zavolejte nám na 775 353 696, v tuto chvíli vás nemůžeme obsloužit, sami se ozveme a nabídneme termín, až opatření skončí
Respirátory máme všichni nasazené po celou dobu. Kromě piercingu v obličeji, tam respirátor jen na chvíli sundáte. Mimochodem, máme pro vás tipy pro lepší hojení čerstvého piercingu a nošení respirátoru.

(Aktualizováno 22. 11. 2021)

Jak se objednat

Piercing: telefonicky na 775 353 696. Volat můžete pondělí-pátek od 11.00 do 19.00.

Tetování:  objednejte se online nebo přijďte na osobní konzultaci do studia. I na osobní konzultaci je třeba prokázat bezinfekčnost.

Modifikace: kvůli beadingu pište Mílovi na me@hell.cz, kvůli ostatním modifikacím pište Shemonovi na she-mon@hell.cz

Hygienická pravidla dodržujeme jak vzteklí

Jeden na jednoho

Nařízení po nás chtějí, aby se jeden pracovník věnoval vždy jen jednomu zákazníkovi. Jinak by to u nás ani nešlo, jsme tetovací a piercingové studio a vrtáme se v lidech, přece!

Schovávačka za paravan

V píchárně jste sami jen s piercerem nebo piercerkou. V hellích tatérnách jsou od sebe pracoviště mnohem dále, než předepsané dva metry. Navíc jsme přidali paravany, které od sebe pracoviště oddělí.

Na čas, prosím

Nejjednodušší pravidlo. Když všichni chodí včas, zbytečně se nám ve studiu nehromadí zákazníci. Recepční to všem připomínají. Do studia vyrazte sami, doprovod teď nechte doma. Výjimka jsou rodiče, kteří doprovázejí své nezletilé.

Dobrý den, dezinfikujte se!

Každý, kdo dorazí do Hellu, si hned u dveří vydezinfikuje ruce dezinfekcí. Nebojte, máme jí v Hellu litry a zásobník v každé místnosti.

Bye, bye pohovky

Látkové pohovky na recepci jsme už dávno vyměnili za omyvatelné židle. Není to taková paráda, ale židle můžeme pravidelně dezinfikovat. Sezení jsme navíc rozstrkali po dvou a s bezpečnými rozestupy, takže vám nikdo nebude funět za krk.

Germicid je kámoš

Každý den dezinfikujeme podklahy, dveře, kliky, vypínače, židle, WC… A kromě toho každý den vysvítíme prostory Hellu germicidními lampami, které sterilizují vzduch i povrchy.

Křeslo jako ze škatulky

Po každém zákazníkovi dezinfikujeme křeslo. Pro nás to není žádná novinka, dělali jsme to vždycky. V téhle dezinfekční krasojízdě samozřejmě pokračujeme.

Respirátor sem, respirátor tam

Respirátory FFP2 nebo nanoroušky nosíme všichni. Jak zákazníci, tak Helláci. To je jasná věc. Pokud se k nám chystáte na piercing nosu, piercing rtu nebo na piercing ucha, je jasné, že budete muset respirátor na chvíli sundat. Hned jak bude píchnuto, nasazujete respirátor. Doporučujeme vzít si s sebou jeden čistý, ve kterém pak vyrazíte domů.

Ilustrace: naše tatérka Bára Evil Hand, @evilhandtattoo