Nový rok podle čínského kalendáře začal 8. února 2016 a je ve znamení Opice. Tenhle rok navíc provází element ohně a symbolizuje ho červená barva. Pokud u věříte na horoskopy, můžete tu nabrat inspiraci pro tetování. A když nevěříte, třeba se aspoň pobavíte.

Mrkli jsme se na to, jak to bude s tetováním pro jednotlivá znamení čínského horoskopu. Pokud nevíte, jaké je vaše znamení, zjistíte to tady.

A pro všechna znamení bez výjimky platí, že jim udělá moc dobře návštěva Hell Party. Kdo nevyrazí, jen tak si to neodpustí, říkají hvězdy.

 

V roce Ohnivé opice by se měla dobře hojit červená tetovací barva, kterou někteří lidé hůř snáší. Protože vládnoucím elementem je oheň, je to nejlepší období odhodlat se k brandingu.

 

Krysa

Krysy by měly motivy vybírat zásadně podle intuice a zvysoka kašlat na to, jestli někdo tvrdí, že se k vám něco hodí nebo ne. Hlavní ale je letos dokončit všechny rozdělané záležitosto. Pokud máte nějaké rozpracované kousky, dodělejte je ještě předtím, než se pustíte do nového tetování.

 

Buvol

Rok ohnivé Opice přinese Buvolům velké změny. Proto budou potřebovat hodně odvahy. Pomoct jim v tom může tetování, které podpoří jejich sílu, bude je motivovat a připomínat jim, že to nakonec všechno zvládnou. Buvolové, zapátrejte po symbolu síly a hurá do toho!

 

Tygr

Cokoliv si Tygři loni naplánovali se jim letos povede. Nemusí se bát i sem tam zariskovat. Tygrům také prospěje zamyslet se, co dál se svým životem. Není náhodou čas na předělávku tetování, které už neukazuje to, čím jste?

 

Zajíc

Celý rok se bude Zajícům nabízet spousta možností, jak si něco usnadnit. Ale bacha na to! Je potřeba všechno pořádně rozmyslet, než do toho skočí po hlavě. Motiv, který vznikne v záblesku rychlé inspirace nebude to pravé. Návrh na tetování nechce nějaký čas uležet, než se vrhnete pod jehlu.

 

Drak

Rok Ohnivé Opice bude pro Draky pořádně hektický. Často nebudou vědět, kam dřív skočit, takže vecpat tetovací termín se do narvaného kalendáře bude skoro nemožný. Draci by se měli rozhodně vykašlat na hledání inspirace pro tetování jinde, než ve svojí hlavě. Originální nápady z nich budou padat jako o život.

 

Had

Hadi, bacha, abyste si letos nenaložili víc, než zvládnete. Rok Ohnivé opice Hady pohání ke zběsilému tempu, zkuste zpomalit. Pokud máte rozdělaný velký projekt, nechce si mezi sezeními s tatérem delší pauzy, ať se tělo stíhá dobře hojit. Jestli to jen trochu půjde, naplánujte si termíny na důležitá data jako narozeniny a podobně.

 

Kůň

Koni proklušou rokem Opice jako nic. Pokud uvažují o novém tetování, ať si ho prvně zkusí načrtnou sami. Když to nebude dokonalé, nevadí, tatér jim rád pomůže skicu doladit. Jisté je, že tenhle rok budou Koně rozhodně chtít mít vepsaný do kůže.

 

Koza

Ohnivá opice dá Kozám zabrat zvlášť po zdravotní stránce. Jít na tetování jen s malou rýmečkou se Kozám rozhodně nevyplatí, to je lepší termín zrušit. Péči o čerstvé tetování nezanedbávejte ani za nic, i když si z vás ostatní budou dělat legraci, že antibakteriální mýdlo nedáte z ruky. Odfláknout hojení by ve vám mohlo šeredně nevyplatit.

 

Opice

Opičí rok je pro Opice vždycky velká věc. Takže kdy jindy se vrhnout na tak zásadní věc, jako je tetování na celý život, než teď. Je jedno, jestli rozjedete projekt na celá záda, nebo se spokojíte s motivem, co bude za půl hodinky hotový. Cokoliv si letos pořídíte bude trefa do černého.

 

Kohout

Kohouti by neměli nic v roce Ohnivé Opice uspěchat. Obzvlášť ne tetování. Teprve ke konci roku se konečně dovedou jednoznačně rozhodnout, jestli do toho jít nebo ne. A bude to ku prospěchu celé věci. Kohoutí intuice totiž letos rozhodně nebude neomylná.

 

Pes

S penězi to letos vypadá pro psy bledě, takže pokud se jim nakonec podaří dát něco stranou na tetování bude to jasné znamení, že do toho mají jít a naplno. Hlavní je nelámat nic přes koleno. Aspoň bude víc času nad motivem popřemýšlet.

 

Vepř

Vepři, nechte si letos se vším poradit. Až se vypravíte do studia, nechte na svém motivu zapracovat tatéra. Jeho rady a nápady posunou tetování na nový level a vznikne opravdu výjimečný kousek. S prvním návrhem Vepřům může pomoct třeba kamarád nebo kamarádka, co dovedou hezky kreslit.

 

Protože jsme tetovací studio, které fandí individualitě, oceníme i když se zařídíte přesně obráceně, než radí horoskop. Až na Kozy. Péče o tetování se totiž nesmí podceňovat nikdy.