Všichni to už moc dobře víte. Na 16. dubna 2016 se chystá Hell Party. Háky máme nabroušené, dolaďujeme poslední detaily na zkouškách, finišujeme kostýmy… A i v tom ajfru jsme stihli sepsat pár důvodů, proč na Hell Party nesmíte chybět.

 

1. Velkolepá. Krvavá. Jediná.

To je motto letošní Hell Party. Velkolepá, protože celovečerní show, kterou jsme pro vás dali dohromady, se prostě nedá popsat jiným slovem. Krvavá, protože bez propichování, modifikací a věšení na háky by to nebyla Hell Party. A jediná? Hell Party je prostě jenom jedna.

 

2. Po přestávce

Hell Party si na tři roky zdřímla a teď je zpátky. Zatím nevíme na jak dlouho, jisté ale je, že jsme do ní dali nápady a nadšení, které se v nás tři roky sbíralo a zrálo. Takže si pište, že my jsme rozhodnutí si to pořádně užít!

 

3. Hurá do cirkusu

Mezi háky, řetězy a jehly jsme pozvali artisty a akrobaty ze skupiny Cirqueon. Krvavá show totiž bude laděná do cirkusové atmosféry a akrobacií rozhodně šetřit nebudeme. Potkáte se třeba s pitoreskními klauny, krásnými tanečnicemi nebo démony plivajícími oheň.

 

4. RockOpera

Ještě k těm ohňům. Ty nám zatím nikde nedovolili. RockOpera je ale místo, kde to můžeme nejen pořádně rozfajrovat, ale je to tak nadupaný prostor, že se konečně smíme pouštět do netradičních závěsů na které jinde prostě nebyla technika.

 

5. Společná makačka

Na Hell Party se podílí všichni Helláci. Na scéně uvidíte skoro kompletní osazenstvo a ti, kteří nefandí řádění po pódiu, navrhovali kostýmy, organizovali, podporovali, zkrátka pomáhali kde se dalo.

 

6. Piercing live

Už jste naživo viděli, jak se propichují bradavky nebo intimní partie? Ne? Tak vidíte!

 

7. Afterparty

O tu rozhodně nepřijdete. Přímo ve foyer RockOpery pojedou svoje EBM a electro sety DJ KooFilth a DJ Ron. Otevřený bude divadelní bar, speciální bar s míchanými drinky, něco vege i nevege k zakousnutí. Jo, a nechali jsme přivézt Kácovské pivo.

 

8. Nedočkaví

Když se Hell Party nemůžeme dočkat tolik, že jsem se samým těšením za bílého dne pověsili na železniční most na náplavce, můžete věřit tomu, že máme ještě pořádná esa v rukávu.

vyton_02

 

9. A tenhle moment…

…děkovačky. Jeden z nejsilnějších momentů Hell Party. O tom se nedá mluvit. To se musí zažít.
hell-party-foto-15

A protože víme, že důvodů, proč jít na Hell Party je mnohem víc, dáme šanci i vám. Do komentářů napište další důvody proč jít na Hell Party. Pět nejlepších a nejoriginálnějších důvodů odměníme v úterý 5. 4. vstupenkou.