V Hellu děláme věci pro radost a ne pro peníze. Chceme, abyste se u nás cítili jako v bavlnce a proto vám nabízíme spoustu služeb zdarma.

1. Základní prostředky k péči o piercing

Antibakteriální mýdlo je jedním z doporučovaných prostředků k péči o nový piercing. V Hellu jej k piercingu dostanete zdarma.

2. Plastové kuličky k piercingu jazyka

K piercingu jazyka od nás dostanete zdarma dvě plastové kuličky dle vašeho výběru. Plastové kuličky jsou šetrnější k zubům, než klasické kovové kuličky. U piercingů v ústech používáme samozřejmě šperky z bioplastu.

3. Výměna a zkrácení piercingu

V Hellu piercing nekončí píchnutím, ale jeho úplným zahojením. Proto dbáme na to, aby měl váš piercing ty nejlepší podmínky pro hojení. To v první řadě znamená správě zvolený tvar a správně dlouhý šperk. Čerstvý piercing oteče a proto musíme při aplikaci použít delší šperk. Po splasknutí otoku piercing zkrátíme nebo vyměníme za kratší, aby šperk pohodlně seděl.

4. Péče o problematický piercing

Někdy se piercing bohužel nehojí tak, jak by měl. Důvody mohou být různé a proto je potřeba, aby komplikace posoudil zkušený piercer. Pokud máte podezření, že s vašim piercingem není něco v pořádku, bez obav nám zavolejte. Objednáme vás do studia, piercing zkontrolujeme a zvolíme takový postup, aby se co nejdříve zahojil. Piercing pro nás neznamená jen píchnutí, ale vše, co je třeba k jeho úplnému zahojení a k vaší naprosté spokojenosti.

5. Konzultace piercingu, tetování a modifikací

Nejste si jistí, jestli je pro vás vhodný daný typ piercingu nebo jestli jste zvolili správné místo pro tetování? Něco vám není jasné a potřebujete poradit? Napište nám nebo se zastavte v otvírací době do studia. Jsme tu pro vás.

Chcete víc?

Mrkněte na slevy na piercing a tetování pro členy Hell Klubu.